Stanowisko:
   Wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   700zł
   Destynacja:
   Pogorzelica Gryficka
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2018-08-03-2018-08-12
Obowiązki: Szukamy ludzi, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi i potrafią sobie z nimi radzić. Ze względu na to, że praca jest odpowiedzialna raczej nie przyjmujemy studentów bez doświadczenia. Mile widziani nauczyciele :) Do obowiązków będzie należała opieka, organizowanie czasu (zabaw, gier), prowadzenie zajęć (pogadanek) według wcześniej dostarczonego konspektu. Zapewniamy ubezpieczenie, pełne wyżywienie, noclegi w komfortowych warunkach, umowę o dzieło. Po dalsze informacje zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego :)

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."