INSTRUKTOR NARCIARSTWA / SNOWBOARDU / ŁYŻWIARSTWA NA 6 TYG FERII
   Wynagrodzenie:
   DO UZGODNIENIA - ATRAKCYJNEzł
   Destynacja:
   TATRY - POLSKA
   Wyjazd z:
   różne miasta - do ustalenia
   Termin:
   2019-01-13-2019-03-02
Obowiązki: Zatrudnimy instruktorów narciarstwa i snowboardu na ferie zimowe - 6 turnusów do wyboru. Wymagania: - entuzjastyczne i wesołe usposobienie! - odpowiedzialność i znajomość pracy z dziećmi - konieczne uprawnienia instruktora narciarstwa/snowboardu - gotowość do opieki nad grupą od rana do nocy - mile widziani studenci ostatnich lat Oferujemy: - zakwaterowanie, wyżywienie oraz karnety na stoki - gotowe programy, najlepsze stoki w polskich Tatrach - miłe pensjonaty z pysznym wyżywieniem - młody zespół kadry obozowej - umowę zlecenie i możliwość dojazdu z grupą - dla najlepszych stałą współpracę zimą i latem Prosimy o przesłanie - CV ze zdjęciem - krótkiego nieformalnego opisu osoby lub listu motywacyjnego - wybranych terminów (mile widziany więcej niż jeden turnus) TERMINY FERII ZIMOWYCH KOGIS 2019: 13-19.01.2019 (ferie małopolskie, wielkopolskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie) 20-26.01.2019 (ferie małopolskie, wielkopolskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie) 27.01 – 02.02.2019 (ferie mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, zachodniopomorskie) 03-09.02.2019 (ferie mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, zachodniopomorskie) 10-16.02.2019 (ferie śląskie, pomorskie, podkarpackie, łódzkie, lubelskie) 17-23.02.2019 (ferie śląskie, pomorskie, podkarpackie, łódzkie, lubelskie) KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej Edyta Sochacka

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."