Stanowisko:
   Instruktor narciarstwa/instruktor snowboardu
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Poronin

   Termin:
   2019-01-13-2019-02-23
Obowiązki: Firma Poszukiwacze Przygód, organizator letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, poszukuje instruktorów nart i snowboardu na zimowiska. Grupy wiekowe: 6 - 14 lat, 9 - 15 lat, 14 - 19 lat Lokalizacje: Małe Ciche/Poronin Oferujemy (oprócz wynagrodzenia): zakwaterowanie (w super ośrodkach!), wyżywienie, skipassy, ubezpieczenie NNW i świetną atmosferę! Turnusy: I 13.01 - 19.01 II 20.01 - 26.01 III 27.01 - 02.02 IV 03.02 - 09.02 V 10.02 - 16.02 VI 17.02 - 23.02 Praca na kilku turnusach mile widziana! Wymagania: Uprawnienia instruktora narciarstwa/snowboardu, średnie wykształcenie, niekaralność, uprawnienia wychowawcy kolonijnego będą ważnym atutem! Zainteresowani? Wysyłajcie cv i kilka słów o sobie na adres: rekrutacja@poszukiwaczeprzygod.pl !!!

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."