Stanowisko:
   wychowawca na obozie zimowym, instruktor narciarstwa
   Wynagrodzenie:
   1200 netto do negocajacjizł
   Destynacja:
   Zieleniec
   Wyjazd z:
   Katowice
   Termin:
   2019-02-09-2019-02-15
Obowiązki: Posiadamy 2 wolne miejsca dla wychowawców/instruktorów narciarstwa na sportowym obozie zimowym Umowa zlecenie, zakwaterowanie i pełne wyżywienie w ośrodku o wysokim standardzie z basenem i zapleczem sportowym. Wymagane -doświadczenie w pracy z dziećmi,odpowiedzialność, komunikatywność oraz umiejętności organizacyjne; kurs opiekuna kolonijnego + zaświadczenie o niekaralności, umiejętność pracy z dziećmi na stoku narciarskim - mile widziany kurs instruktora narciarstwa lub instruktora rekreacji ruchowej, pełna oferta obozu - https://www.facebook.com/events/301237417149942/ strona firmy - https://www.facebook.com/Sosna-sportturystyka-253962981955709/

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."