Stanowisko:
   Kierownik wypoczynku, Ryn, Mazury
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Ryn, Mazury
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2019-06-22-2019-08-31
Obowiązki: Sztorm Grupa zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na sezon letni 2019. Poszerzamy grono naszej Kadry i aktualnie poszukujemy do współpracy: Kierownika Wypoczynku na koloniach i obozach wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży organizowanych na Mazurach. Jeżeli jesteś osobą rzetelną, odpowiedzialną, dyspozycyjną w okresie wakacji, cechujesz się dobrą organizacją pracy swojej oraz innych oraz posiadasz: -doświadczenie w prowadzeniu wypoczynku, -zaświadczenie o niekaralności, -ukończony kurs na Kierownika Wypoczynku, -conajmniej trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu zadań dydaktyczno-wychowawczych lub opiekuńczo-wychowawczych zapraszamy do przesłania CV na adres: karolina@sztormgrupa.pl z tytułem "Rekrutacja - Kierownik Wypoczynku lato 2019". Oferujemy pracę w oparciu o umowę zlecenie w przyjaznym zespole Kadry Sztorm Grupy. Zapewniamy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju i wieloletniej współpracy. Jesteś najlepszy w tym co robisz? Dołącz do naszej kadry!

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."