Stanowisko:
   Opiekun półkolonijny
   Wynagrodzenie:
   do negocjacjizł
   Destynacja:
   Polska
   Wyjazd z:
   Różne miasta
   Termin:
   2019-07-01-2019-08-31
Obowiązki: Poszukujemy wychowawców na półkolonie w Warszawie i Trójmieście w czasie wakacji 2019. Turnusy pon-pt w godzinach 9-17. Grupy 18 osobowe/2 opiekunów/transport minibusem na wyłączność. Poszukujemy osób z większym doświadczeniem (na codzień pracujące z dziećmi) jako Pierwszy Opiekun i z mniejszym (studenci) jako Drugi Opiekun. Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Jeśli kochasz pracę z dziećmi, jesteś energiczny, odpowiedzialny i lubisz jak się dużo dzieje zgłoś się do nas.

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."