Stanowisko:
   wychowawca kolonii tematycznej - ostatnie miejsce
   Wynagrodzenie:
   zależne od kwalifikacji i praktyki, min 1300 bruttozł
   Destynacja:
   Polska - morze
   Wyjazd z:
   Kraków, Tarnów
   Termin:
   2019-07-27-2019-08-09
Obowiązki: Praca z grupami 7 - 15 lat, kolonia tematyczna. Szukamy osób odpowiedzialnych, kreatywnych, potrafiących pracować w dużym zespole kadry. Wymagania wiek min.21 lat, ukończony kurs na wychowawcę wypoczynku lub status nauczyciela czynnego zawodowo, zaświadczenie o niekaralności. Praktyka mile widziana. Aplikacje rozpatrywane są wyłącznie na podstawie CV ze zdjęciem oraz upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych na podstawie ustawy z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych DU 2018 p.1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016 ws. ochrony osób fiz. w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Proszę zwrócić uwagę na aktualność upoważnienia oraz zaznaczyć czy obejmuje ono proces jednorazowej rekrutacji czy ważne jest dla potrzeb rekrutacji przyszłych. Proszę wysyłać CV na adres mailowy biura - są problemy z pobraniem załączników z serwisu wychowawcy.pl Dodatkowo proszę o niewysyłanie aplikacji "w ciemno" - rekrutacja dotyczy w chwili obecnej wyłącznie turnusu z podaną w ogłoszeniu datą.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."