Stanowisko:
   wychowawca+ ratownik WOPR na obozie windsurfingowym
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Ośrodek Camp Pisz w Piszu

   Termin:
   2016-07-10-2016-08-20
Obowiązki: Obowiązki: Firma Camp Pisz poszukuję wychowawcy z uprawieniami ratownika WOPR na Obozy Windsurfingowe 14 dniowe w Piszu trwające 3 turnusy od 10.07 do 20.08 dla młodzieży w wieku 12-18 lat. Wymagania: - kurs wychowawcy - doświadczenie w pracy z młodzieżą -znajomość gier i zabaw - umiejętność pływania na małej łódce z silnikiem 6 KM -umiejętność pływania/szkolenia na windsurfingu mile widziana. Obowiązki: -opieka wychowawcza -opieka ratownicza -realizacja programu obozu -dyspozycyjność w podanym terminie Oferujemy: - wyżywienie -zakwaterowanie- umowę zlecenie, -wynagrodzenie do negocjacji

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."