Stanowisko:
   KIEROWNIK WYPOCZYNKU
   Wynagrodzenie:
   1300,00zł
   Destynacja:
   Obozy Parafiadowe (morze, góry)

   Termin:
   2016-06-26-2016-07-09
Obowiązki: Ogólnopolski organizator wypoczynku poszukuje kierowników wypoczynku dla przeprowadzenia letnich obozów parafiadowych dla dzieci i młodzieży polonijnej. Wymagania i kwalifikacje: 1/posiadanie zaświadczenia o ukończeniu kursu dla kierowników wypoczynku, (zgodnie z Rozporządzeniem MEN), 2/trzyletnie doświadczenie w wykonaniu zadań dydaktyczno-wychowawczych lub opiekuńczo-wychowawczych, uzyskanych w okresie ostatnich 15 lat, 3/zaświadczenie o niekaralności lub oświadczenie (w przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w instytucjach gdzie taki dokument jest wymagany) 4/ważne badania lekarskie 5/doświadczenie w zakresie opieki nad dziećmi i młodzieżą (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą polonijnej); Zainteresowanych pracą prosimy do dnia 18 maja 2016 o przysłanie na adres: obozy@parafiada.pl : CV, list motywacyjny i dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."