Stanowisko:
   wychowawca na półkoloniach windsurfinfowych
   Wynagrodzenie:
   500/+ wyżywienie(niepełne) i zakwaterowaniezł
   Destynacja:
   Rewa

   Termin:
   0000-00-00-0000-00-00
Obowiązki: Szkoła sportów wodnych SURFSTACJA zatrudni osoby na stanowiska: wychowawca na półkoloniach i instruktor windsurfingu/kitesurfingu. Jeśli chcesz przeżyć niesamowicie zbliżające się wakacje nad morzem,a przy tym nieźle zarobić i jesteś osobą: wesołą, pełną entuzjazmu, pasji i energii, świetnie odnajdująca się w pracy z dziećmi, odznaczającą się wysoką kulturą osobistą, posiadającą umiejętność organizacji w ciekawy sposób czasu wolnego i posiadasz uprawnienia wychowawcy kolonijnego ta praca jest dla ciebie! Po za wyżej wymienionymi zdolnościami i cechami charakteru idealny kandydat na te stanowiska powinien posiadać: -uprawnienia ratownika WOPR lub młodszego ratownika -sternika motorowodnego -prawo jazdy -kurs KPP W zamian za poświęcenie i pracę oferujemy: -ATRAKCYJNE zarobki -zakwaterowanie (w dobrych warunkach) -pracę w miłym i przyjaznym towarzystwie -wyżywienie Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres surfstacja@surfstacja.pl Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych niezbędnych do procesu rekrutacji.

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."