Stanowisko:
   WYCHOWAWCA WYPOCZYNKU
   Wynagrodzenie:
   Do ustaleniazł
   Destynacja:
   ZAMKI I PAŁACE W POLSCE
   Wyjazd z:
   Różne miasta
   Termin:
   2020-01-12-2020-02-08
Obowiązki: Cztery Światy Hugona Yorcka Quatromondis zapraszają do współpracy wszystkich, którym opieka nad dziećmi i młodzieżą nie jest straszna! A wręcz przeciwnie! Jeśli Świat Fantasy nie jest Ci obcy? Chcesz przeżyć przygodę w jednym z polskich zamków lub pałaców? Chcesz stworzyć własną postać, nadać jej imię, napisać historię, a następnie wcielić się w nią na kilka dni? Nie boisz się nowych wyzwań? Chętnie wtopisz się w unikatowy scenariusz napisany specjalnie na daną imprezę? A dodatkowo masz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, jesteś osobą kreatywną i pełną energii, to jest to praca właśnie dla Ciebie! Zostań wychowawcą lub animatorem w jednym z Czterech Światów Hugona Yorcka, jednego z najwybitniejszych twórców legendarnych kolonii i obozów w klimacie fantasy. | Terminy turnusów do ustalenia. | Co oferujemy? - Zakwaterowanie i wyżywienie w jednym z polskich zamków lub pałaców -Ubezpieczenie NNW -Umowa zlecenie - Pracę z ludźmi z całej Polski - Profesjonalne szkolenie przed wyjazdem - Wpisanie się do historii jednego ze światów Quatromondis. Wyślij swoje zgłoszenie już dziś!

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."