Stanowisko:
   Wychowawca na obozie w Murzasichle
   Wynagrodzenie:
   od 100 /dzień nettozł
   Destynacja:
   MURZASICHLE
   Wyjazd z:
   GDAŃSK/ KOSZALIN/SZCZECIN/POZNAŃ/ZIELONA GÓRA/ LEGNICA
   Termin:
   2020-07-13-2020-07-26
Obowiązki: •••• Wychowawca kolonijny na obozach rekreacyjnych w Murzasichle •••• OBOWIĄZKI:• Opieka wychowawcza nad grupą • Prowadzenie zajęć rekreacyjnych/sportowych • Prowadzenie animacji dla dzieci • Pomoc dzieciom w codziennym czynnościach •••• TERMIN OBOZU: 13.07.-26.07.2020R. ( 14 dni) •••••••••••••••• WYMAGANIA: • Kurs Wychowawcy Kolonijnego • zaświadczenie o niekaralności • zaświadczenie lekarskie lub ważna książeczka sanitarno-epidemiologicza • Dobra organizacja pracy • Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność, •••••••••••• OFERUJEMY: • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym - umowa o dzieło • Atrakcyjne wynagrodzenie • Możliwość rozwoju zawodowego • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole • Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie • zwrot kosztów dojazdu (PKP klasa II, autokar) ••••••••••••••••• Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."