Stanowisko:
   Wychowawca z uprawnieniami instruktora narcirstwa
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Poronin
   Wyjazd z:
   do uzgodnienia
   Termin:
   2021-01-17-2021-01-21
Obowiązki: Poszukujemy młodej, dynamicznej osoby jako wychowawca z uprawnieniami Instruktora Narciarstwa na wyjazd zimowy z dziećmi do Poronina. Wymagane doświadczenie, zaświadczenie o niekaralności, ukończony kurs wychowawcy, zaświadczenie o uprawnieniach instruktorskich, badania lekarskie. Do obowiązków należy: przeprowadzenie szkoleń z nauki i doskonalenia jazdy na nartach dla grup dzieci, bieżąca opieka nad powierzoną grupą dzieci. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów dojazdu, świetną atmosferę, stałe wsparcie organizatora. Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."