Wychowawca / instruktor / animator: zima / wiosna / lato. Nowa rekrutacja do kadry na zorganizowany wypoczynek dzieci i młodzieży
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   różna krajowe
   Wyjazd z:
   własny lub z uczestnikami
   Termin:
   2021-01-23-2021-09-01
Obowiązki: Cześć. Rozpoczynamy rekrutację do męskiej kadry na aktywne zimowiska, zielone szkoły, obozy i kolonie tematyczne o charakterze sportu, przygody, wojska, survivalu. Nie ma co czekać na lepszą okazję, bo jeśli zostaniesz uczestnikiem naszej kadry, to my zatroszczymy się o najlepsze angaże dla Ciebie. Oczekujemy na aplikacje w postaci aktualnego CV ze zdjęciem kandydatów w wieku do 26 lat - tylko kadra męska (warunki projektu). Jeśli jesteś odpowiedzialny, kreatywny, potrafisz być zaangażowany, pracować z pasją i uśmiechem na twarzy - to ta rekrutacja jest właśnie dla Ciebie! Wybranych kandydatów zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne, a także darmowe szkolenie, by praca w naszej kadrze była dla Ciebie czystą przyjemnością. Angaż tylko na bezpiecznych, kameralnych obozach. Więcej szczegółów po Twoim zgłoszeniu aplikacyjnym. Czekamy na Twoje CV - teamplus@onet.eu

Szukam pracy

Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."