WYCHOWAWCA / INSTRUKTOR / ANIMATOR - oferta na sezon zima/wiosna/lato
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnienia + preniezł
   Destynacja:
   różna krajowe
   Wyjazd z:
   własny lub z uczestnikami
   Termin:
   2021-01-18-2021-09-04
Obowiązki: TYLKO BEZPIECZNIE ZORGANIZOWANE OBOZY I WYJAZDY. KAMERALNE GRUPY. FAJNE MIEJSCA. Dołącz do naszej kadry. Po otrzymaniu aplikacji (CV ze zdjęciem), przekażemy wszelkie szczegóły oraz namiary na stronę internetową i grupę na facebooku. Oczekujemy na kandydatów do 26 roku życia (warunki projektu) - tylko męska kadra na aktywne obozy i wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Oferta dotyczy kadry na wyjazdach krajowych. Zapraszamy do aplikowania: teamplus@onet.eu

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."