Stanowisko:
   Opiekun-wolontariusz na kolonię w Bieszczadach
   Wynagrodzenie:
   500zł
   Destynacja:
   Nowy Łupków
   Wyjazd z:
   Przysietnica k. Brzozowa
   Termin:
   2016-07-12-2016-07-25
Obowiązki: 1. organizowanie zajęć zgodnie z rozkładem dnia; 2.sprawowanie opieki nad uczestnikami grupy w zakresie higieny, zdrowia, wyżywienia oraz innych czynności opiekuńczych; 3.zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom grupy; 4.prowadzenie innych zajęć zleconych przez kierownika wypoczynku. Fundacja Promocji i Rozwoju Bieszczad poszukuje opiekunów-wolontariuszy dla dzieci i młodzieży na kolonię w Bieszczadach. Oferujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz dietę w wysokości 500 zł. Oferty z CV prosimy kierować bezpośrednio na adres: kadra@bieszczady.com.pl.

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."