Stanowisko:
   Instruktor łyżwiarstwa-wychowawca
   Wynagrodzenie:
   od 2300 nettozł
   Destynacja:
   warmińsko-mazurskie
   Wyjazd z:
   Warszawy
   Termin:
   2024-01-14-2024-01-27
Obowiązki: *** Praca dla instruktora łyżwiarstwa-wychowawcy *** Znasz podstawowe techniki jazdy na łyżwach? Krok łyżwiarski? Potrafisz jeździć tyłem czy popularną „przekładanką”. A może posiadasz umiejętności z zakresu łyżwiarstwa figurowego? Jeśli tak ta praca jest dla Ciebie! *** Kiedy? 14.01 – 27.01.2024 *** Zapewniamy: Wynagrodzenie: od 2300 zł netto za turnus dwutygodniowy (w zależności od posiadanych uprawnień, doświadczenia) zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd z Warszawy (tam zaczynamy i kończymy pracę) ubezpieczenie NNW, umowę, opiekę medyczną dobrze zorganizowany czas, sprawdzone procedury i materiały do zajęć *** aplikuj i dołącz Cv: https://www.chris.com.pl/kadra/ *** masz pytania? zadzwoń: (22) 737 05 00 ***

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.