Opiekun/ka grupy (dla dzieci i młodzieży) na wyjazdy integracyjne
   ok 1 500 brutto za 6-dniowy turnus pon-sb (umowa ecenie/b2b)zł
   Destynacja:
   Cisowa 1, Zielonka, 30 km z centrum Warszawy

   Termin:
   0000-00-00-0000-00-00
Obowiązki: Zapraszamy Cię, jeśli: pracowałaś/eś z dziećmi lub młodzieżą – nie raz i nie dwa byłaś/eś wychowawcą kolonijnym, a może masz doświadczenie w harcerstwie lub studiujesz pedagogikę? prowadzenie naprawdę fajnych integracji to Twoja mocna strona – zależy nam, żeby było porywająco, ciekawie, radośnie i żebyś na serio to lubił/a, wiesz, jak działa grupa – szanujesz wolność i niezależność każdej osoby, a jednocześnie umiesz zatroszczyć się o wszystkich uczestników, potrafisz planować aktywność razem z grupą i widzisz w tym wartość – wysłuchasz potrzeb i pomysłów, a przy tym zadbasz o realizację obowiązkowych punktów dnia, komunikacja to Twoja mocna strona – wiesz, jak się dogadać, umiesz aktywnie słuchać i jednocześnie potrafisz stawiać granice, masz talent i potrafisz go użyć – grasz na instrumencie albo interesujesz się astronomią. Może lepisz fajne rzeczy z gliny lub znasz się na makramach? A może jeszcze coś innego? :) jesteś dostępna/y i gotowa/y do pracy od stycznia. Czego od Ciebie oczekujemy? Empatii i zrozumienia dla potrzeb uczniów, Umiejętności budowania zaufania i relacji z młodzieżą, Gotowości do pracy w zespole i podejmowania wspólnych decyzji, Odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczestników podczas wyjazdów, Kreatywności w organizacji zajęć i aktywności edukacyjnych. Co oferujemy? przestrzeń do ekspresji siebie – jesteśmy otwarci na Ciebie i Twoje inspiracje, pracę wśród życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy, wpływ i sprawczość – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio, szansę na dalszą współpracę w tym, bądź innym projekcie – ciągle powiększamy nasz zespół i poszukujemy wyjątkowych ludzi, udział w zmianie społecznej i pracę z ludźmi, którym naprawdę zależy – jesteśmy marzycielami i chcemy zmieniać świat edukacji z energią i rozmachem!
   Dodał(a):
   Nazwa firmy:
   Szkoła w Chmurze
   klaudia@szkolawchmurze.org
   telefon:

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."