LATO 2024 - rekrutacja - wychowawca/animator - obozy przygodowe, survivalowe, sportowe
   Wynagrodzenie:
   atrakcyjne + zwrot kosztów dojazduzł
   Destynacja:
   krajowa
   Wyjazd z:
   własny
   Termin:
   2024-06-25-2024-08-31
Obowiązki: Do naszej wyjątkowej kadry szukamy nowych, fajnych, kreatywnych i naprawdę chętnych do pracy na wakacyjne obozy (przygoda, sport, wojsko, survival) krajowe. Małe grupy, gotowy program, wycieczki, bardzo dobre wyżywienie. Turnusy 10-cio dniowe (wliczony dzień przyjazdu i wyjazdu). Preferujemy kandydatów o statusie ucznia/studenta, chętnie z dodatkowymi uprawnieniami. Oferujemy: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, ubezpieczenie NNW i OC, zwrot kosztów za dojazd na miejsce zbiórki, indywidualnie ustalane wynagrodzenie. Twoja aplikacja: CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: kadra2024kadra@gmail.com Oferta ograniczona, skontaktujemy się wybranymi kandydatami, możliwość bezpłatnego, weekendowego szkolenia animatora do naszej kadry. Nic do stracenia, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."