Stanowisko:
   WYCHOWAWCA KOLONIJNY
   Wynagrodzenie:
   od 2000 (netto) za turnus 10 dnizł
   Destynacja:
   Dźwirzyno woj. zachodniopomorskie
   Wyjazd z:
   do ustalenia
   Termin:
   2024-07-16-2024-08-15
Obowiązki: Powsinogi Turystyka Dziecięca prowadzi nabór wychowawców do pracy na koloniach w sezonie letnim 2024. Poszukujemy nauczycieli lub studentów i absolwentów kierunków pedagogicznych (pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, opiekuńczo – wychowawcza, oligofrenopedagogika, resocjalizacja), studentów innych kierunków, którzy lubią pracę z dziećmi, odpowiedzialnych, pełnych pasji i gotowych do dzielenia się nią z dziećmi i młodzieżą w terminach: 17.07 – 26.07.2024 r. 27.07 – 05.08.2024 r 06.08 – 15.08.2024 r. zorganizowaną nad morzem , w ośrodku wypoczynkowym w Dźwirzynie woj. zachodniopomorskie. Co oferujemy? wyżywienie, zakwaterowanie, transport, zwrot kosztów dojazdu i powrotu na miejsca zbiórki, przyjazną atmosferę pracy, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień, umowę zlecenie, wszelkie materiały do realizacji programu sportowego jak i artystyczno-plastycznego. Czego oczekujemy? Doświadczenia w pracy z dziećmi, odpowiedzialności, otwartości, pomysłowości, chęci i zaangażowania w pracę z dziećmi Do Twoich zadań należeć będzie: pełnienie roli wychowawcy zgodnie z obowiązującymi przepisami, harmonogramem i procedurami Powsinogi Turystyka Dziecięca, zapewnienie należytej opieki uczestnikom wypoczynku, realizacja programu, ścisła współpracę z Kierownikiem kolonii. Niezbędne dokumenty: ukończony kurs wychowawcy kolonijnego (nie dotyczy nauczycieli), - zaświadczenie o niekaralności oraz aktualne orzeczenie lekarskie (aktualne na czas pracy). Wynagrodzenie netto (na rękę) za turnus od 2000 zł oraz zwrot kosztów przejazdu, wyżywienie, zakwaterowanie. Więcej informacji na stronie www.powsinogi.com. Aplikację proszę kierować na adres email: kolonie.powsinogi@gmail.com Aplikuj! Powsinogi Turystyka Dziecięca to już 30 lat doświadczenia na rynku turystycznym. Twórz z nami wakacyjny klimat! Prosimy również o dołączenie do cv klauzuli informacyjnej: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
   Dodał(a):
   Nazwa firmy:
   POWSINOGI TURYSTYKA DZIECIĘCA
   kolonie.powsinogi@gmail.com
   telefon:
   601444092

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."