Stanowisko:
   WYCHOWAWCA KOLONIJNY
   Wynagrodzenie:
   od 2000 netto/turnus 10 dnizł
   Destynacja:
   Podhale
   Wyjazd z:
   do ustalenia
   Termin:
   2024-07-03-2024-08-30
Obowiązki: Powsinogi Turystyka Dziecięca prowadzi nabór wychowawców do pracy na koloniach w sezonie letnim 2024. Poszukujemy nauczycieli lub studentów i absolwentów kierunków pedagogicznych (pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, opiekuńczo – wychowawcza, oligofrenopedagogika, resocjalizacja), studentów innych kierunków, którzy lubią pracę z dziećmi, odpowiedzialnych, pełnych pasji i gotowych do dzielenia się nią z dziećmi i młodzieżą w terminach: 3.07- 12.07.2024 r. Poronin 21.08 – 30.08.2024 r. Biały Dunajec Co oferujemy? wyżywienie, zakwaterowanie, transport, zwrot kosztów dojazdu i powrotu na miejsca zbiórki, przyjazną atmosferę pracy, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych uprawnień, umowę zlecenie, wszelkie materiały do realizacji programu sportowego jak i artystyczno-plastycznego. Czego oczekujemy? Doświadczenia w pracy z dziećmi odpowiedzialności, otwartości, pomysłowości, chęci i zaangażowania w pracę z dziećmi Do Twoich zadań należeć będzie: pełnienie roli wychowawcy zgodnie z obowiązującymi przepisami, harmonogramem i procedurami Powsinogi Turystyka Dziecięca, zapewnienie należytej opieki uczestnikom wypoczynku, realizacja programu, ścisła współpracę z Kierownikiem kolonii. Niezbędne dokumenty: ukończony kurs wychowawcy kolonijnego (nie dotyczy nauczycieli), - zaświadczenie o niekaralności oraz aktualne orzeczenie lekarskie( aktualne na czas pracy). Wynagrodzenie netto (na rękę) za turnus od 2000 zł oraz zwrot kosztów przejazdu, wyżywienie, zakwaterowanie. Więcej informacji na stronie www.powsinogi.com . Aplikację proszę kierować na adres email: kolonie.powsinogi@gmail.com Aplikuj! Powsinogi Turystyka Dziecięca to już 30 lat doświadczenia na rynku turystycznym. Twórz z nami wakacyjny klimat! Prosimy również o dołączenie do cv klauzuli informacyjnej: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
   Dodał(a):
   Nazwa firmy:
   POWSINOGI TURYSTYKA DZIECIĘCA
   kolonie.powsinogi@gmail.com
   telefon:
   601444092

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."