Stanowisko:
   wychowawca Łowcy Przygód
   Wynagrodzenie:
   2200 / turnus 10dnizł
   Destynacja:
   Pomorskie
   Wyjazd z:
   Gdynia
   Termin:
   2024-06-22-2024-08-21
Obowiązki: Łowcy Przygód poszukują uśmiechniętych, kreatywnych i odpowiedzialnych wychowawców. Chętnie przyjmiemy osoby interesujące się: wspinaczką, survivalem, łucznictwem, biegami na orientację, jazdą konną, pierwszą pomocą, grami RPG, ekologią, sportami drużynowymi. Dodatkowym atutem będą zdolności manualne lub umiejętność gry na gitarze. Wymagania: Status ucznia lub studenta. Ukończony kurs dla wychowawców. Zaświadczenie o niekaralności. Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. Zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW i OC. Możliwość pracy na innych imprezach organizowanych przez naszą firmę. Dostępne terminy: 22.06.2024 - 02.07.2024 02.07.2024 - 12.07.2024 12.07.2024 - 22.07.2024 22.07.2024 - 01.08.2024 01.08.2024 - 11.08.2024 11.08.2024 - 21.08.2024 Łowcy Przygód organizują obozy od 1997 roku. Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy na stronę: www.lowcyprzygod.pl oraz naszego Facebooka: LowcyPrzygod.Porzecze. Chętnych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@lowcyprzygod.pl Dołącz do nas i wspólnie twórz niezapomniane przygody dla naszych uczestników!
   Dodał(a):
   Nazwa firmy:
   Łowcy Przygód
   sekretariat@porzecze.pl
   telefon:
   586762604

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."