Stanowisko:
   Wychowawca- obóz językowy
   Wynagrodzenie:
   4000 nettozł
   Destynacja:
   Kaszuby
   Wyjazd z:
   Gdańsk lub dojazd własny (zwrot za dojazd)
   Termin:
   2024-07-01-2024-07-20
Obowiązki: Praca na obozie językowym, w świetnym zespole, na Kaszubach, nad pięknym jeziorem! Pełne zanurzenie w języku angielskim! Firma American School poszukuje wychowawcy na obóz językowy LUB nauczyciela/ lektora języka angielskiego. Praca w dniach 01.07-20.07.2024 (w sumie 2 turnusy, 20 dni, 1 turnus: 01-10.07, odpoczynek 10.07 po południu i wieczorem, 2 turnus 11.07-20.07) Podczas obozu mówimy po angielsku, dzieci biorą udział m.in. w zajęciach wodnych, sportowych, rekreacyjnych, artystycznych i językowych. Wymagania: - ukończony kurs wychowawcy - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - chęć pracy z dziećmi, dobry kontakt z dziećmi i/lub młodzieżą, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi - aktualne zaświadczenie o niekaralności (pobrane w maju/czerwcu) Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć zgodnie z grafikiem ustalonym przez organizatora wypoczynku (według zainteresowań i umiejętności wychowawcy; zajęcia sportowe lub artystyczne lub zajęcia językowe lub rekreacyjne itp.) - opieka nad grupą w ciągu dnia (dzieci i młodzież w wieku 9-16 lat) - dbanie o bezpieczeństwo dzieci Oferujemy: - wynagrodzenie 4.000 zł netto (za 20 dni) - zakwaterowanie i pełne wyżywienie w pensjonacie - ubezpieczenie NNW i OC - dojazd z Gdańska do miejsca obozu (i zwrot za dojazd do Gdańska) - szkolenie 30 czerwca na miejscu w Ostrzycach od 13:00 - referencje - pracę w świetnym zespole - zanurzenie w języku angielskim - zwrot kosztów za pobranie zaświadczenia o niekaralności Wymagana dostępność 30.06.2024 na szkolenie stacjonarne na miejscu w Ostrzycach (zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie z 30.06 na 01.07) . Serdecznie zapraszamy do współpracy!
   Dodał(a):
   Nazwa firmy:
   Małgosia -
   american.camps@gmail.com
   telefon:

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."