Stanowisko:
   Wychowawca - Survivalowiec
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Kaszuby Chmielno
   Wyjazd z:
   Gdańsk
   Termin:
   2016-07-09-2016-07-16
Obowiązki: ymagania: - ukończony kurs na Wychowawcę wypoczynku dla dzieci i mlodzieży - może być w trakcie, przed rozpoczęciem wakacji musi zostać ukończony - mile widziani Harcerze - umiejętności techniczne, survivalowe, - kreatywność, - zapał do pracy, - dyspozycyjność w terminie: 9-16 lipca - możliwość dłuższej współpracy w trakcie trwania półkolonii w Trójmieście - cały okres wakacji Obowiązki: - prowadzenie kolonii wg programów zajęć, - odpowiedzialność za jakość i wyniki swej pracy oraz bezpieczeństwo powierzonych opiece dzieci, Oferujemy: - ciekawą i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole, - pensję wypłacaną co turnus, - możliwość pracy w ramach stażu/praktyki, - możliwość stałej współpracy, - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."