Stanowisko:
   Zatrudnimy instruktorów żeglarstwa na obozy letnie 2016
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Jezioro Drawsko / Morze

   Termin:
   2016-07-11-2016-08-28
Obowiązki: Ogólnopolski organizator wyjazdów dla dzieci i młodzieży​ zatrudni wychowawców kolonijnych​, instruktorów różnych dziedzin i kierowników wypoczynku na sezon lato 2016. Dla najlepszych oferujemy stałą współpracę. Gwarantujemy pracę w dynamicznym, młodym zespole pasjonatów i dobre warunki​​. Wymagamy bardzo dużej samodzielności, zaradności i operatywności, wykształcenia wyższego (lub studenci) oraz odpowiednich uprawnień i niekaralności​​. M​ile widziane doświadczenie w pracy i​ opiece nad grupami dzieci i młodzieży i w pracy przy obsłudze wycieczek. Zgłoszenia w formie ​listu​ motywacyjnego​,​ CV z aktualnym zdjęciem oraz wskazaniem swojej dyspozycyjności w okresie 25 czerwca-20 sierpnia 2016​ prosimy przesyłać na adres: KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej z dopiskiem: OBOZY 2016 Ośrodki Kolonijne nad morzem i nad jeziorem ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."