Stanowisko:
   Chief Animator - Cypr, lato 2017
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Cypr, Agia Napa

   Termin:
   2017-05-01-2017-11-18
Obowiązki: OPIS STANOWISKA: Przygotowanie i realizacja planu animacyjnego 4 gwiazdkowego hotelu. Koordynowanie pracy Animatorów, wsparcie teamu, aktywne prowadzenie zajęć i proponowanie atrakcji gościom hotelu. Praca w godzinach 10:30-12:30, 15:00-17:00; 19:00-24:00 przez 6 dni w tygodniu. WYMAGANIA: - bardzo dobra i lepsza (B2, C1, C2) znajomość języka angielskiego - bardzo dobra i lepsza znajomość języka niemieckiego - znajomość rosyjskiego będzie Twoim dodatkowym atutem - gotowość do podjęcia pracy w sezonie lato 2017 (kwiecień - październik) - bogate doświadczenie na stanowisku animatora czasu wolnego / szefa animatorów DODATKOWO: :) nieskończone pokłady energii oraz kreatywności :) łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi różnych narodowości :) wszelkiej maści kursy pedagogiczne, animatorskie, warsztaty kreatywności, pracy z grupą, kursy instruktorskie (fitness, joga, taniec itp.); umiejętności plastyczne, muzyczne, teatralne :) chęć przeżycia niezapomnianych chwil na magicznym Cyprze OFERUJEMY: - wynagrodzenie podstawowe: 1 000 EUR miesięcznie - bonus za realizację pełnego kontraktu: 200 EUR za każdy przepracowany miesiąc - nieodpłatne zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu przy plaży - nieodpłatne wyżywienie (lunch & dinner) + 4 napoje bezalkoholowe dziennie - zwrot kosztów przelotu (max. 250 EUR) - ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i otoczeniu egzotycznej cypryjskiej kultury i przyrody gwarantujące niesamowite wspomnienia i nowe doświadczenia

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."