Wychowawca/opiekun mile widziane z uprawniami ratownika WOPR
   Wynagrodzenie:
   750 bruttozł
   Destynacja:
   pojezierze lubuskie
   Wyjazd z:
   Książ Ślaski
   Termin:
   2017-07-09-2017-07-16
Obowiązki: Stowarzyszenie zatrudni do pracy w charakterze wychowawcy/opiekuna na obozie. Stowarzyszenie Czarna Struga w związku z realizacją projektu "Wakacje integracji" zatrudni do jednego z działań w ramach projektu - obozu dla dzieci i młodzieży, wychowawcę na obozie. Szczegóły projektu na stronie stowarzyszenia www.scs.jelinek.org.pl i na profilu fb. Ze względu na charakter projektu preferowane będą osoby z województwa lubuskiego, tak byśmy jako organizatorzy mieli możliwość spotkania osobistego z osobami zainteresowanymi przed ostatecznym wyborem kandydatur do pracy. 1. WYCHOWAWCA/OPIEKUN - 3 osoby TERMIN PRACY : lipiec (wstępny termin 10 lipca – 17 lipca) Ilość dni pracy: 8 ( 7 pełnych osobodni) Miejsce: województwo lubuskie ( najprawdopodobniej pojezierze lubuskie) Wynagrodzenie: 750 zł brutto (umowa zlecenie) Wymagania obligatoryjne: - uprawnienia zgodne z wytycznymi i zaleceniami Kuratorium Oświaty, - ważne badania lekarskie - tzw. książeczka sanepidowska, - zaświadczenie o niekaralności lub oświadczenie (w przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w instytucjach gdzie taki dokument jest wymagany) Mile widziane dodatkowe uprawnienia: - ratownika, - instruktor ko, - certyfikat pierwszej pomocy, - inne. Marcin Jelinek, , tel. 697516037 Aplikacje prosimy wysyłać na adres: (osoba kontaktowa: Marcin Jelinek, ( tel. 697 516 037). Skontaktujemy się z tylko wybranymi osobami. Aplikacje na ten obóz przyjmowane będą tylko do 15 kwietnia, istnieje możliwość zakończenia rekrutacji wcześniej, więc proszę nie czekać na ostateczny termin.

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."