Stanowisko:
   Wychowawca obozowy
   Wynagrodzenie:
   od 700zł
   Destynacja:
   Albania, Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Hiszpania
   Wyjazd z:
   Cała Polska
   Termin:
   2015-06-30-2015-08-27
Obowiązki: Centrum Turystyki Oskar z Poznania poszukuje kierowników, wychowawców oraz animatorów czasu wolnego w okresie wakacji letnich 2015 (30.06.2015 - 18.08.2015 lub 27.08.2015) na zagranicznych obozach młodzieżowych. Praca przez cały sezon lub na poszczególnych turnusach w Albanii, Bułgarii, Chorwacji, Grecji i Hiszpanii. Wymagania: - uprawnienia do pełnienia funkcji kierownika/ wychowawcy potwierdzone stosownymi zaświadczeniami, - doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, - wiek minimum 21 lat, - gotowości przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną do Poznania, - gotowości wyjazdu na obóz z całej Polski, - zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność, cierpliwość - mile widziane dodatkowe kwalifikacje (np. kurs animatora czasu wolnego, kurs instruktora sportu, ratownika wodnego etc.) Dokumenty aplikacyjne, należy składać wyłącznie drogą mailową na adres: rekrutacja@oskar.com.pl. Dokumentacja powinna składać się z CV, oraz zeskanowanych dokumentów poświadczających kwalifikacje. W mailu proszę o podanie dyspozycyjności w okresie wakacji. Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami odbędzie się w Poznaniu. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."