Stanowisko:
   Wychowawca kolonijny - lipiec-sierpień 2017
   Wynagrodzenie:
   3000zł
   Destynacja:
   Sztumskie Pole

   Termin:
   2017-07-01-2017-08-31
Obowiązki: Wychowawców kolonijnych zatrudni Stadnina, Pensjonat ISKRA na okres wakacji 2017 Liczba wolnych miejsc pracy: 2 Termin: 1.07-2.09 (istnieje możliwość zatrudnienia na okres krótszy) Nie jest wymagana znajomość jeździectwa i koni. Oferujemy zakwaterowanie, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wyżywienie, dogodne warunki pracy, umowę, referencje po zakończeniu współpracy, przyjazną atmosferę. Mile widziane doświadczenie w organizacji oraz animacji czasu. Niezbędne posiadanie uprawnień wychowawcy kolonijnego. Stajnia ISKRA - Sztumskie Pole (woj. pomorskie) tel. 502387445 rekrutacja@stajniaiskra.pl www.stajniaiskra.pl

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."