Stanowisko:
   wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   900-1300zł
   Destynacja:
   Polska
   Wyjazd z:
   Polska
   Termin:
   2018-06-25-2018-08-11
Obowiązki: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS zatrudni wychowawców z pasją! Praca na letnich obozach 2018 z dziećmi i młodzieżą. Szeroki wybór tematyki: obozy artystyczne, muzyczne, sportowe, przygodowe, militarne, naukowe, rekreacyjne. Wymagania: - wykształcenie średnie - aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego - doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą - odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność Obowiązki: - opieka nad uczestnikami - animacja zajęć - realizacja programu Oferujemy: - umowa zlecenie - wynagrodzenie - zakwaterowanie i wyżywienie - ubezpieczenie NNW - dojazd na obóz z uczestnikami - zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki - praca w ciekawym zespole kadry - szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas Rozpoczęcie seszonu: 25.06.2018 Pełna oferta obozów, terminy i program na www.kompas.pl Uwaga! Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres praca@kompas.pl

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."