Stanowisko:
   wychowawca / kierownik / instruktor
   od 750 netto dla wychowawcy (w zależności od kwalifikacji)zł
   morze (Dąbki, Dziwnówek, Międzywodzie, Międzyzdroje, Mrzeżyno), jeziora (Zamrzenica, Spała)
   Wyjazd z:
   30 największych miast w Polsce
   Termin:
   2018-06-25-2018-08-29
Obowiązki: Agencja Turystyczna WONDERLANDS poszukuje kadry na aktywne obozy młodzieżowe! Praca na letnich obozach 2018 z dziećmi i młodzieżą. Szeroki wybór programów obozowych: survivalowe, militarne, ASG, paintballowe, taneczne, fitness, przygodowe, traperskie, wędkarskie, zakręcone, fabularne, wodne. Wymagania: - wykształcenie średnie - aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego - doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą - odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność Obowiązki: - opieka nad uczestnikami - animacja zajęć - realizacja programu Oferujemy: - umowa zlecenie - wynagrodzenie - zakwaterowanie i wyżywienie - ubezpieczenie NNW - dojazd na obóz z uczestnikami - praca w młodym, dynamicznym i "pozytywnie zakręconym" zespole kadry - Rozpoczęcie seszonu: 25.06.2018 Pełna oferta obozów, terminy i program na www.obozyikolonie.eu oraz www.aktywne-obozy.pl Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres obozy@wonderlands.pl

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."