Stanowisko:
   koordynator-nowy nabór
   Wynagrodzenie:
   2200-3200zł
   Destynacja:
   Pomorze - Jastrzebia G, Karwia, Chłapowo
   Wyjazd z:
   dowolnie
   Termin:
   2018-05-10-2018-06-21
Obowiązki: Poszukujemy koordynatorów-rezydentów dla naszych grup przebywających nad morzem. Do obowiązków należy: - koordynacja wycieczek wg planu ( biuro dostarcza grafiki i harmonogramu) - zagospodarowanie czasu wolnego ( dyskoteki, zajęcia sportowe) - reprezentowanie biura :) Poszukujemy : -osób pozytywnie nastawionych do świata - osób lubiących pracę z dziećmi - z doświadczeniem w pracy np. na koloniach , obozach, zielonych szkołach lub w harcerstwie - dyspozycyjnych w maju i czerwcu ( dopuszczamy możliwość zjazdu np. na wesele, zjazd akademicki itp) Dostępne ostatnie terminy 12 maj do 20 czerwca 10 maj do 19 czerwca 23 maj do 18 czerwca Gwarantujemy: - pracę w zgranym i energicznym zespole - wynagrodzenie ( umowa zlecenie lub rozliczenie wg faktur) - ubezpieczenie OC - zwrot kosztów dojazdu - pokój 1 osobowy w trakcie trwania turnusu Zapraszamy osoby z całej Polski Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie Cv ze zdjęciem. Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."