Stanowisko:
   Instruktor / wychowawca na obozie
   Wynagrodzenie:
   900 - 1300zł
   Destynacja:
   Mazury
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2018-07-01-2018-08-17
Obowiązki: Trwa rekrutacja kadry na nasze tegoroczne LETNIE obozy. W tym roku organizujemy: 1. Obozy militarne i survivalowe zblizone w klimacie do obozow harcerskich. 2. Obozy przygodowe w osrodku wczasowo-wypoczynkowym. Lubisz pracę z mlodzieza? Dolacz do nas. Aplikuj! Oferujemy: sprawdzoną metodykę pracy, precyzyjnie określony zakres obowiązków dostosowany do specyfiki obozu, uczciwe i jasne warunki współpracy, ubezpieczenie, szkolenie wewnętrzne, wysokie wynagrodzenie oraz perspektywę stałej współpracy i rozwoju. Oczekujemy: doświadczenia w podobnej pracy, wiedzy dotyczącej tematyki obozu i umiejętności jej przekazania, doskonałych zdolności komunikacyjnych, zaangażowania w pracę. Dodatkowym atutem będzie członkostwo w organizacjach harcerskich, paramilitarnych i pokrewnych. Lubisz pracę z młodzieżą? Aplikuj na https://www.tropiciele.net.pl/praca/

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."