Stanowisko:
   Instruktor, wychowawca, specjalista-LATO 2018 - CHRIS
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Polska - różne lokalizacje - Campy CHRIS
   Wyjazd z:
   Nadarzyna (koło Warszawy)
   Termin:
   2018-06-24-2018-09-01
Obowiązki: CHRIS Turystyka i Rekreacja Jesteśmy największą polską firmą organizującą Campy i obozy dla dzieci i młodzieży, zatrudniającą ponad 1000 instruktorów i wychowawców rocznie. Kogo szukamy? W sezonie lato 2018 szukamy osób uśmiechniętych, otwartych, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą. • Wychowawców, którzy poprowadzą też zajęcia ogólnosportowe z gier i zabaw zespołowych i integracyjnych • Specjalistów sportów wodnych: żeglarstwa, windsurfingu, kitesurfingu, kajakarstwa sportowego, pływania, ratowników WOPR • Specjalistów sportów zespołowych: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej • Specjalistów sportów indywidualnych: wspinaczki, tenisa ziemnego, łucznictwa, akrobatyki, szermierki, jazdy konnej i innych • Artystów: rękodzieło i plastyka, fotografia, film, teatr, taniec, szycie, majsterkowanie. Oferujemy: • Jasne zasady i dobrą organizację pracy (ponad 20 lat doświadczenia) • System wewnętrznych szkoleń; zgrany zespół kadry • Zakwaterowanie, wyżywienie, umowę zlecenia, ubezpieczenie NNW, dojazd na Camp z Nadarzyna (koło W-wy) i z powrotem • Pracę nawet przez pół roku! • Własne ośrodki i bogatą infrastrukturę DOŁĄCZ DO NAS!

Szukam pracy

MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."