Stanowisko:
   Instruktor zajęć robotyki - półkolonie
   Wynagrodzenie:
   12 - 15 netto/hzł
   Destynacja:
   Warszawa

   Termin:
   2018-06-25-2018-08-31
Obowiązki: Planeta Robotów – instruktor zajęć LEGO robotyki dla dzieci (Mokotów / Ursynów / Centrum / Ochota / Praga Południe / cała Warszawa) Planeta Robotów poszukuje osoby na stanowisko instruktora LEGO robotyki dla dzieci w wieku 6-14 lat na warsztaty oraz półkolonie. Warsztaty będą odbywały się w tygodniu w godzinach popołudniowych oraz w soboty przez cały dzień. Półkolonie organizujemy latem, oraz w ferie, zapewniamy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00. Wymagamy: statusu studenta miłości do LEGO  znajomości podstaw programowania i nowych technologii zaangażowania oraz chęci uczenia się dobrej organizacji pracy oraz punktualności dyspozycyjności i elastycznego podejścia do godzin pracy Mile widziane: doświadczenie w pracy z dziećmi prawo jazdy kat. B studia na kierunku technicznym/ścisłym uprawnienia wychowawcy kolonijnego dobra znajomość angielskiego Oferujemy: cykl szkoleń elastyczne godziny pracy miłą atmosferę pracy w młodym zespole atrakcyjną stawkę godzinową z systemem premiowym możliwość długofalowej współpracy i rozwoju kursy wychowawcy wypoczynku. Zgłoszenia wraz z krótkim opisem własnej osoby prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@planetarobotow.pl. W temacie maila proszę wpisać sygnaturę INS/2018. Każda aplikacja powinna zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."