Stanowisko:
   Kierownik półkolonii
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Gdańsk

   Termin:
   2018-07-02-2018-08-17
Obowiązki: PRACA - KIEROWNIK - PÓŁKOLONIE Z PLANETĄ ROBOTÓW Klub Robotyki Planeta Robotów poszukuje osób na stanowiska kierownika półkolonii. Półkolonie organizujemy w okresie czerwiec-sierpień 2018 na terenie Warszawy, Łodzi, Gdańska i Poznania. Wymogiem podjęcia współpracy jest: 1. Zaświadczenie potwierdzające uprawnienia kierownika wypoczynku 2. Zaświadczenie potwierdzające: 3 letni staż pracy z dziećmi LUB czynne stanowisko nauczyciela LUB stanowisko harcerskie. Dokumenty muszą spełniać wymogi określone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Preferowane osoby z poczuciem humoru oraz lekkością pracy z ludźmi. Tematem przewodnim półkolonii jest robotyka, dlatego atutem będzie posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu programowania oraz miłości do klocków LEGO. Oferujemy pracę z młodymi ludźmi i w dobrej atmosferze. W temacie proszę o wpisanie lokalizacji oraz stanowiska. CV wraz z krótkim opisem własnej osoby proszę kierować na adres e-mail. rekrutacja@planetarobotow.pl Każda aplikacja powinna zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). https://www.planetarobotow.pl/praca

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.