Stanowisko:
   ZOSTAŃ WYCHOWAWCA NA KOLONIE - AKCJA LATO 2018
   Wynagrodzenie:
   od 1000zł
   Destynacja:
   morze, góry
   Wyjazd z:
   do ustalenia
   Termin:
   2018-06-23-2018-08-31
Obowiązki: Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, zajmującą się wysyłaniem na kolonie dzieci z mniejszymi szansami, na zamówienie różnych samorządów terytorialnych. Bierzemy udział w ogłaszanych Otwartych Konkursach i w momencie wygrania takiego, termin kolonii ustala się dopiero przy podpisywaniu porozumienia, a co za tym idzie nie mamy odgórnie ustalonych terminów wyjazdów na kolonie. Dlatego najpierw podpisujemy umowę z wychowawcą, który deklaruje okres swojej dyspozycyjności i ilości turnusów na które chce pojechać, a w końcowej fazie (do ok. 10.06.2018) "dopasowujemy" wychowawców do potrzeb danej kolonii pod względem wymagań zamawiającego, predyspozycji i miejsca zamieszkania (w celu zminimalizowania dojazdu do miejsca zbiórki) i przesyłamy informacje o przydzielonych konkretnych wyjazdach (gdzie, kiedy i skąd). Naszym obowiązkiem jest zapewnianie wychowawcy takiej ilości turnusów na ile się zadeklarował. Istnieje możliwość wyjazdu na jeden, dwa, trzy lub nawet na cztery turnusy. Pojedynczy turnus trwa: od 10 do 14 dni (zależy jaki/jakie się trafi/trafią w terminie Państwa dyspozycyjności). Uczestnicy: Dzieci i młodzież, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum ( najczęściej 6-16 lat) z rodzin o niskich dochodach, objęte pomocą społeczną, wytypowane przez Ośrodki Pomocy Społecznej, Kuratoria Oświaty, Urzędy Miast i Gmin lub inne instytucje samorządów terytorialnych. Nasze kolonie odbywają się między innymi: Nad morzem: w Pucku, Jastrzębiej Górze, Kołobrzegu , Łazach, Poddąbiu itd. W górach: w Rabce Zdrój, Wiśle, Krościenku nad Dunajcem, Zawoi. Zapewniamy: Program kolonii, wyżywienie, noclegi oraz zwrot poniesionych kosztów dojazdu na wyznaczone miejsce zbiórki lub wskazaną bazę wypoczynkową w wysokości do 140 zł.( po przedstawieniu rozliczenia kosztów transportu z oryginałami biletów).

Szukam pracy

Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."