Stanowisko:
   wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   700zł
   Destynacja:
   Sztutowo
   Wyjazd z:
   własny
   Termin:
   2014-07-29-2014-08-24
Obowiązki: Fundacja Ratujmy Życie, Bartosze 10c, 19-300 Ełk, zatrudni kadrę na kolonie letnie dla dzieci i młodzieży w województwie pomorskim (kolonie nad morzem): 1. wychowawców kolonijnych 2. ratownika wodnego Terminy kolonii: I turnus: 29.07.2014 – 11.08.2014 II turnus: 11.08.2014 – 24.08.2014 Wymagania: - wychowawcy: uprawnienia zgodne z wytycznymi MEN, ważne badania lekarskie (książeczka SANEPID) - ratownik wodny: ukończony kurs ratownictwa wodnego, ważne badania lekarskie (książeczka SANEPID), własny, oznaczony strój „ratownik wodny” Mile widziane: - wychowawcy: doświadczenie w pracy z dziećmi, dodatkowe kursy (np. animatora czasu wolnego), umiejętność gry na gitarze, dodatkowe uprawnienia trenerskie (np. dyscyplin sportowych, tańca itp.) - wychowawcy i ratownik wodny: dyspozycyjność na obu turnusach od 29.07 do 24.08.2014r. Wynagrodzenie (umowa zlecenia): - wychowawcy: 700zł brutto za 14-dniowy turnus + zakwaterowanie, pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie), ubezpieczenie NW, wszelkie planowane atrakcje - ratownik wodny: 1000zł brutto za 14-dniowy turnus + zakwaterowanie, pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie), ubezpieczenie NW, wszelkie planowane atrakcje Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) do 10.06.2014 na adres e-mail: kolonie2014@wp.pl Prosimy o podanie w tytule maila nazwy stanowiska, o które się Państwo ubiegacie oraz dyspozycyjności na turnusach, np. „wychowawca kolonijny – I turnus” / „wychowawca kolonijny – II turnus” / „wychowawca kolonijny – I i II turnus” Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie Więcej informacji: https://www.facebook.com/ratujmyzycie?ref=hl

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."