Stanowisko:
   Wychowawca Kolonijny - Mielno
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnienia w zależności do doświadczenia, 1200 - 1400zł
   Destynacja:
   Polska - morze - Mielno
   Wyjazd z:
   woj. dolnośląskie Lubin/Głogów
   Termin:
   2018-07-27-2018-08-09
Obowiązki: Centrum Podróży Bentur z Łodzi, poszukuje wychowawcy (wiek min 25 lat) na wyjazd kolonijny do Mielna (27.07-09.08), szukamy osoby z doświadczeniem, lubiącej pracę z dziećmi, kreatywnej, wesołej. Wyjazd z uczestnikami z woj. dolnośląskiego (Legnica/Lubin). Kwalifikacje - zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inne zgodne z wymogami MEN, zaświadczenie lekarskie, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie na umowę zlecenie, zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot koszów dojazdu na/z miejsce zbiórki. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na biuro@bentur.pl

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.