Aleksandra Muzal

Kliknij, aby pokazać e-mail

Bielsk / mazowieckie

Ocena: 4.8 | 8 ocen

Jest:

Wychowawcą

Zna języki:

angielski, niemiecki

Kursy:

opiekun kolonijny, animator, animator czasu wolnego, w co się bawić?, eksperymenty - nauka czy magia?

Uprawnienia instruktora:

Nauczyciel:

Nie wybrano...

Prawo jazdy:

B - 12 lat

Znane regiony w Świecie:

Tunezja

Znane regiony w Polsce:

Mazury

Oceń

Imię:

Treść:

Strona: 1

Janusz Nowak 2018-02-09 21:35:59

Fioletowe włosy, fikuśna fryzura i brak organizacji - tak podsumowałbym tą Panią

Aleksandra Muzal 2018-02-12 10:16:43

Panie Januszu nie ma Pan pojęcia czy potrafię się zorganizować czy nie. Na podstawie samego zdjęcia ciężko jest to stwierdzić skoro Pan ze mną nie współpracował. Od prawie 4 lat pracuję z dziećmi, gdzie zarówno one jak i rodzice są zadowoleni. Jestem osobą, która lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, a w przypadku gdy coś nie wypali staram się szybko wymyślić coś innego w to miejsce. Nie pozwalam wejść sobie na głowę, wszystko ma swoje granice, wtedy najważniejsza jest rozmowa. Osobiście byłam uczestnikiem 16 kolonii letnich oraz zimowych. Jestem osobą kreatywną i zmobilizowaną do działania. Celowo robiłam różne kursy aby móc się doskonalić w pracy z dziećmi. Kolor włosów mam jaki lubię, dzieciom się to podoba i w mojej okolicy, gronie klientów to nie przeszkadza. Chociaż wiedzą czy jestem w pracy czy nie. Proszę nie dokonywać ocen mojej osoby jedynie na podstawie zdjęcia. Dopóki ze mną nie współpracowałeś - nie wystawiaj komentarza. Pozdrawiam serdecznie.

antonona 2018-02-13 12:58:12

ma pani rację !!!

Magda 2018-02-13 22:02:18

Prawda. Kolor włosów nie świadczy o człowieku. Od kilkunastu lat jeżdżę na kolonie jako kierownik, współpracowałam z różnymi wychowawcami i śmiało mogę stwierdzić, że nie wygląd świadczy o człowieku. Na temat p. Aleksandry nie będę się wypowiadać, bo jej nie znam. Swoją drogą, uważam, że powinna być jakaś kontrola w zakresie komentarzy, obecnie każdy może pisać co chce i o kim chce, zachowując przy tym pełną anonimowość. Trochę to krzywdzące - zwłaszcza w takim przypadku, jak tutaj. Jest też druga strona medalu - niektórzy wychowawcy potrafią wkleić kilka(naście) wpisów na swój temat, oczywiście same peany, wychodząc z założenia, że zbuduje to pozytywną opinię o nich. Cóż, istnieje coś takiego, jak IP komputera oraz geolokalizacja :) Panią Aleksandrę serdecznie pozdrawiam i życzę udanej pracy (z dziećmi i bez dzieci:)

Agnieszka Lisiecka 2018-02-14 22:33:24

Faktycznie kolor włosów nie świadczy o człowieku ale przyzwoitość wypada zachować. Nauczyciel czy wychowawca nie przyjdzie do pracy w dresie bo po prostu nie wypada. Tak samo nie wypada mieć kolorowych włosów jeśli wychowuje się młodzież. Jeszcze zaczną się stylizować. Podobnie zresztą z tatuażami.

Janusz Nowak 2018-02-14 22:40:36

Proszę Panią chodziło mi o to, że dzieciaki mogą brać z pani zły przykład i farbować sobie włosy na dziwne kolory. Jest Pani dorosłą kobietą a ma fryzurę jak nastolatka.. Proszę przyznać mi rację.

nauczyciel chemii co tu czasem zagląda 2018-02-16 13:10:10

Panie Januszu ! Po polsku mówi się i pisze PROSZĘ pani . Zatem i z pana można wziąć zły przykład . Pani Aleksandro niech się pani nie przejmuje . Tak na marginesie określenie OSOBIŚCIE byłam uczestnikiem brzmi zabawnie ale nie jest poprawne :))

nauczyciel chemii co tu czasem zagląda 2018-02-16 13:30:19

aaa i jeszcze panie Januszu TĘ pania powinno być a nie jak pan napisał tą Panią

Najnowsze opinie

Tomek napisał(a) o
Mirosław Jeżyk:
"Moje dziecko było zachwycone, ja również. Otwar..."
Mikołaj napisał(a) o
Radosław Grabarek:
"Super wychowawca na obozie I trener!! ..."
Dawid Swojak napisał(a) o
Michał Banasik:
"Świetnie dogaduje się z dziećmi, bardzo dobrze ..."

Najnowsze na forum

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca

Copyright © doneta.pl